фортепіанний відділ

Завідувачі відділу:

Коциловська Ольга Антонівна (корп.1)

Шалата Наталія Степанівна (корп.2)

Відділ розпочав свою роботу з перших днів заснування Калуськоїмузичної школи. Талановиті викладачі Ониськів Л.В., Підлісецька О.О., Соловйова Г. Я.започаткували традиції фортепіанного мистецтва нашої школи та виконавськоїпідготовки юних музикантів. Разом з ними на відділі також працювали Регуш О.С, Кіршнер Л.М., Малинка Б.Т., Лєбєдєва І. М., Микульська Л. М., Левко В., яким випалапочесна місія розпочинати творчу епоху мистецьких здобутків, закладати основиметодики навчання гри на фортепіано в нашій школі. В різні роки на відділі такожпрацювали досвідчені викладачі Кузьменко Л.М., Климишин О. П., Танкова, С.М., ЛиликМ. М., Сєрова Н. П., Мізонова Г. М., Качмар О. П., Німак Л.М. , Далюк Л. П., Антонович О. П. 

Ващук Оксана Петрівна

Народилася в м.Калуш. Закінчила Калуську музичну школу по класу фортепіано у викладача Підлісецької О.О., згодом -Івано-Франківське музичне училище ім.Д.Січинського (клас викладача Новодворського Ю.І.) та Львівську державну консерваторію ім.. М.Лисенка (фортепіанний факультет в класі доцента Руденко Г.Г.).

Викладач-методист вищої категорії, завідувала фортепіанним відділом з 1986 р. по 2013 р. Видала дві власні методичні розробки, якими користуються в своїй роботі викладачі музичних шкіл області та за її межами.

Провела два майстер-класи для слухачів обласних курсів підвищення кваліфікації викладачів музичних шкіл та п'ять обласних відкритих уроків.

За час роботи в Калуській музичній школі виховала ряд здібних учнів, які неодноразово брали участь і стали переможцями обласних, Всеукраїнських та міжнародних фортепіанних конкурсів та фестивалів . Учні Оксани Петрівни демонструють досконале володіння інструментом, багатою звуковою палітрою, вміло відтворюють стильові особливості та художньо - образний зміст твору.

Її вихованці часто продовжують навчання у музичних вузах країни та за її межами. Багато з них вже працюють викладачами в музичних школах нашої країни та в рідній музичній школі.

За високу педагогічну майстерність та значний особистий внесок у вихованні юних музикантів викладач-методист Ващук Оксана Петрівна була відзначена багатьма грамотами, дипломами, почесними грамотами та подяками, нагороджена почесною грамотою, срібним значком та посвідченням про занесення її прізвища до книги пошани працівників культури м. Калуша.

Воронецька Наталія Григорівна

Початкову музичну освіту здобула в Івано-Франківській ДМШ. В 1971 р.поступила в Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського по спеціальності фортепіано, яке закінчила з відзнакою в 1975р. Після закінчення навчання до 1979р. працювала викладачем по класу фортепіано та концертмейстером в Калуській ДМШ №1 .

Вищу освіту здобула в Івано-Франківському педагогічному інститутіім. В. Стефаника, навчаючись на музично-педагогічному факультеті в 1977 - 1982 рр.

З 1979р. проживала в м. Новомиргороді, Кіровоградської області. З 1979 по 1981рр. працювала на посаді викладача по класі фортепіано в Новомиргородській ДМШ, а з 1981 по 1986рр. працювала директором цієї школи.

У 1986 - 1989рр. працювала заввідділом культури Новомиргородського райвиконкому.

У 1986 - 1990рр. обиралась депутатом Новомиргородської районної ради народних депутатів.

З 1989р. працює в Калуській ДМШ №1.

Як концертмейстер, брала активну участь в регіональних та обласних конкурсах гри на духових та ударних інструментах, неодноразово нагороджувалась грамотами за здобуті призові місця.

Учні по концкласу Микуляк Роман і Микуляк Мар'ян закінчили Львівську музичну академію ім. М. Лисенка. Випускники класу Наталії Григорівни продовжують навчання в музичних закладах. Викладач та концертмейстер вищої категорії, має педагогічне звання «Старший викладач».

Горохова Оксана Андріївна

Народилася в м.Калуш. Закінчила Калуську дитячу музичну школу №1.Протягом 1994-1998 років навчалася в Івано-Франківському державному музичному училищі ім.Д.Січинського по класу фортепіано у викладачаКречковського О.Л. В 2003 році вступила до Інституту Культури і МистецтвПрикарпатського Національного університету ім. В.Стефаника, в котрому навчалася по класу фортепіано узаслуженої артистки України Кальмучин Т.А.

У 2007 році закінчила магістратуру Інституту Культури і Мистецтв та одночасно здобула кваліфікацію викладача по класу теоретичних дисциплін.

З 1998 по 2011 рік працювала викладачем по класу фортепіано та концертмейстером в Тисменицькій дитячій школі мистецтв ім. Й. Княгиницького.

В 2002-2005 роках була завідуючою філіалу Тисменицької дитячої школи мистецтв села Старі Кривотули. З 2011 року працює викладачем по класу фортепіано та концертмейстером в Калуській дитячій музичній школі.

Оксані Андріївні притаманна професійно-педагогічна працездатність, свідоме прагнення до праці та дисципліни, любов до справи та дітей. Викладач володіє такими особистісними якостями, як гуманізм, доброзичливість, скромність, самокритичність.

Учні викладача часто беруть участь в конкурсах та шкільних концертах. Оксана Андріївна є концертмейстером на духовому відділі та на відділі сольного співу, майстерно супроводжує виступи учнів на обласних та районних конкурсах, тематичних концертах.

Гулійчук Леся Євгенівна

Народилася м. Калуші.

Початкову музичну освіту здобула в Калуській музичній школі No1 по класу фортепіано у викладача Ониськів Л. В. Після закінчення школи в 1976 р. вступила на навчання в Івано - Франківське музичне училище ім. Д. Січинського на фортепіанне відділення в клас викладача Гончар Т. М. , яке закінчила в 1980 р.

Трудову діяльність розпочала в 1980 році в Калуській ДМШ No 1 на посаді викладача по класу фортепіано та концертмейстера.

Як концертмейстер, неодноразово брала участь у шкільних, обласнихта регіональних конкурсах з учнями струнно- смичкового та духового відділів.

Багато випускників викладача продовжили навчання в вищих музичних закладах, обрали музику своїм фахом. За багаторічну працю, сумлінне ставлення ло своїх посадових обов'язків відзначена подяками, грамотами від дирекції школи, міського та районного управління культури.

Гурська Ірина Борисівна

Народилася в м. Калуші.

З 1989 р. по 1997 р.навчалася в Калуській дитячій музичній школі No 1 по класу фортепіано у викладача Качмар О.П.

З 1997 р. по 2001 р. навчалася в Івано - Франківському музичному училищі ім. Д. Січинського на фортепіанному відділі (клас викладача Поварчук С.Б. та Симчича О.В.), пізніше навчалася в Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника - спеціальність «Музична педагогіка і виховання» по спеціалізаціях «Фортепіано» і «Теорія музики».

Закінчивши університет, стала учасницею солісткою парафіяльного хору «НОЕМІ» римо-католицького костелу св. Валентина м. Калуша. З 2006 р. по 2008 р. - була диригентом цього хору. З концертами побувала у різних куточках Польщі, виступала на різних фестивалях в багатьох містах України.

Трудову діяльність розпочала в 2001 р. у Калуській дитячій музичній школі N 1 як концертмейстер, а в 2002 р. і як викладач по класу фортепіано.

Викладач I категорії, концертмейстер вищої категорії. За роки роботи в школі брала участь в багатьох конкурсах як концертмейстер на духовому, струнному, вокальному відділеннях, учні неодноразово здобували призові місця, гран - прі. Влітку 2008 р. пройшла міжнародні курси диригентів полонійних хорів у м. Кошалін (Польша), там же, на фестивалі, виступав і хор під орудою Ірини Борисівни «НЕОМІ». Була учасницею та солісткою хору зі слухачів курсів «Ойчизна».

Івасюк Зореслава Василівна

Народилася в м. Калуш.

Закінчила Калуську дитячу музичну школу школу в 1981 р. В 1983 р. поступила в Дрогобицьке музичне училище, яке закінчила 1988 р. по класу фортепіано. З 1990 р. по 1995 р. навчалася в Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника, де здобула спеціальність викладача музики.

Свою трудову діяльність розпочала в Калуській музичній школі No 1 одразу після закінчення музичного училища. Стаж роботи 27 років. Зореслава Василівна вимогливий високопрофесійний викладач та концертмейстер.Отимала кваліфікаційну категорію «Сеціаліст I категорії».

Сумлінна в роботі, активна в громадському житті, людина високої моральної культури, відзначається гуманними та патріотичними помислами. Брала участь в хоровому колективі "Чорногора", в шкільних та обласних конкурсах як викладач, так і концертмейстер.

Костів Оксана Романівна

Народилася в місті Калуш. Навчалася уКалуській дитячій музичній школі за спеціальністю «фортепіано» увикладача Б. Т. Малинки.

Базову освіту здобула у Дрогобицькому державному музичному училищі. Повну вищу освіту отримала у «Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника.

Оксана Романівна працює в Калуській дитячій музичній школі на посаді викладача по класу фортепіано та концертмейстера з 1995 року. Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання : «викладач-методист». Стаж роботи: 20 років.

Викладач досягла високих результатів у навчально - виховній роботі. Її учні щорічно беруть участь в обласних, міських та шкільних конкурсах, неодноразово були дипломантами та лауреатами цих конкурсів.

На високому професійному рівні проводила відкриті уроки на обласних методичних семінарах. Випускники Оксани Романівни продовжують навчання в музично-педагогічних закладах.

Викладач постійно вдосконалює свій професійний фаховий рівень. У її творчому доробку два посібники - методичні розробки. Це змістовні праці, які містять ґрунтовні методичні рекомендації, щодо всебічного виховання учня - піаніста протягом навчання у ПСМНЗ.

Нагороджена грамотами від Міського голови, начальника управління культури обласної та міської ради за високу педагогічну майстерність у підготовці учнів до обласних конкурсів виконавської майстерності, наполегливу сумлінну працю та вагомі здобутки в галузі мистецтва.

Коциловська Ольга Антонівна

Народилася в м. Калуші.

В 1983 р. закінчила Калуську дитячу музичну школу No 1 по класу фортепіано у викладача Ониськів Л.В, згодом навчалася в Івано - Франківському музичному училищі ім. Д. Січинського на фортепіанному відділі в класі викладача Новодворського Ю.І. та продовжила навчання в Київському Університеті культури і мистецтв.

Трудову діяльність розпочала з 1988 р. на посаді викладача по класу фортепіано та концертмейстера в Калуській дитячій музичній школі No1. Концертмейстер та викладач вищої категорії, має педагогічне звання "Старший викладач". З 2013 року є завідувачем фортепіанного відділу.

Учні викладача відзначаються високим рівнем виконавства, неодноразово брали участь в творчих звітах школи, лекціях - концертах, ставали дипломантами та лауреатами шкільних, міськрайонних, обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Як концертмейстер, Коциловська О.А. щорічно супроводжує виступи учасників та лауреатів шкільних, обласних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів -- учнів струнно-смичкового та духового відділів.

Була учасником хорової капели "Чорногора", багато років була концертмейстером хору молодших класів, ансамблю скрипалів старших класів, камерного оркестру учнів та викладачів школи, струнного квартету, музичним ілюстратором постановки опери «Лисичка, котик і півник».

За багаторічну працю та високу професійну майстерність неодноразово відзначена грамотами, подяками, від організаторів та журі конкурсів, міського голови та міського управління культури.

Кулина Леся Михайлівна

Народилася в місті Калуш.

В 1980 році закінчила Калуську ДМШ№1 по класу фортепіано у викладача Ониськів Л.В.

1981-1985рр. - навчання в Івано-Франківському музичному училищі ім. Д.Січинського на фортепіанному відділенні у викладача Казарцевої Т.С.

В 2009р. закінчила Київський Національний Університет культури і мистецтв.

З 1983р. працює акомпаніатором в ДМШ №1, а з 1985р.- на посаді викладача по класу фортепіано та концертмейстера. Стаж роботи 30 років. Вчитель вищої категорії.

За час роботи в ДМШ досягла високих результатів в навчально-виховній роботі. Учні неодноразово були переможцями на шкільних, обласних та міжнародних конкурсів юних піаністів.

Як викладач, відзначається наполегливістю в роботі та відданістю дітям. Насолодою вчителя є любов учнів до музики, до мистецтва. Людина високих патріотичних та гуманних помислів, користується повагою учнів, батьків та колег по роботі.

Маланчук Лариса Йосипівна

Здобула музичну освіту в Івано-Франківському педагогічному інституті ім. В. Стефаника. Працює в ДМШ № 1 з 1980р. викладачем по класу фортепіано.

Лариса Йосипівна понад чверть століття удосконалює свій педагогічний талант. Це щоденна праця спрямована в таїну святого - дитячі серця. Вона вміє вчасно побачити іскру таланту і на дати їй згаснути. За час роботи в школі вона досягла значних успіхів. Серед її випускників не одне покоління здібних музикантів. Її учні є переможцями та володарями призових місць на різних конкурсах та фестивалях.

Чарувати серця юних музикантів то не легка річ. Тут замало бажання, розуму, здібностей. Потрібна ще глибока любов, відданість дітям. Саме це притаманне творчій особистості Ларисі Маланчук. Такі люди постійно перебувають у творчому пошуку, їм підпорядковане все - час, помисли, життя.


Павлишин Олександра Ярославівна

Початкову музичну освіту здобула у Калуській дитячій музичній школі №1 по класу фортепіано у викладачів Олесі Романівни Ходак та Оксани Петрівни Ващук. В 1995 р. закінчила Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського (клас Б. М. Сербинської).

Продовжувала навчання у Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника, який закінчила в 2000р.

В 1994 р. прийнята на посаду викладача по класу фортепіано та концертмейстера в Калуську дитячу музичну школу №1.

З 2010 по 2013 р. працювала заступником директора з навчально-виховної роботи.

Олександра Ярославівна досягла високих результатів як викладач. Її учні неодноразово брали активну участь у багатьох обласних конкурсах. Дехто з її вихованців продовжив своє навчання у вищих мистецьких навчальних закладах.

Поряд з викладацькою діяльністю Олександра Ярославівна досягла високих результатів і як концертмейстер. Вона володіє високим рівнем виконавської майстерності. Неодноразово брала участь в багатьох обласних, регіональних та Всеукраїнських конкурсах, де було здобуто велику кількість перемог. Багато учнів, виступи яких супроводжувала як концертмейстер, продовжили своє навчання у вищих мистецькихнавчальних закладах.

Олександра Ярославівна відзначається високим рівнем загальної й професійної культури. Вона користується авторитетом серед колег по роботі, володіє організаторськими здібностями, творчо підходить до вирішення виробничих проблем, працелюбна, вимоглива.

Струтинська Наталія Андріївна

Народилася в м. Калуш.

Початкову освіту здобула в Калуській музичній школі No1 по класу фортепіано у викладача Жирнової Л.Ф., яку закінчила у 1983 р.

1983 - 1987 рр. - навчалася в Івано - Франківському музичному училищі ім. Д. Січинського на фортепіанному відділенні у класі викладача Гріго В.І

Трудову діяльність розпочала з 1987р. на посаді викладача по класу фортепіано та концертмейстера в Калуській музичній школі N 1.

За час роботи викладач зарекомендувала себе як творчий та вимогливий педагог. Вона має особливий підхід до дітей та вміє прищепити дітям любов до музики. Учні класу радо беруть участь у всіх шкільних концертах. Наталія Андріївна приймає активну участь у концертному житті школи.

За наполегливу сумлінну працю та вагомі здобутки в галузі мистецтва нагороджувалась грамотами та подяками.

Тимків Світлана Миколаївна

Народилася в м. Калуш.

Початкову музичну освіту отримала в Калуській дитячій музичній школі №1 по класу фортепіано у викладача Ониськів Л. В. У 1983р. закінчила повний курс Івано- Франківсього училища ім. Д. Січинського по класу фортепіано.

Трудову діяльність розпочала з 1983 р. в Калуській дитячій музичній школі №1, де працює викладачем і концертмейстером.

Викладач з творчим мисленням та практичним досвідом. Ініціативна, вимоглива до своїх вихованців. Уроки проводить на високому професійному і методичному рівні. Методи та прийоми , які викладач використовує на уроці відповідають цілям навчання, завданням виховної роботи. Учні Світлани Миколаївни є постійними учасниками культурно - мистецьких заходів школи та міста, стають переможцями міських, міськрайонних та обласних конкурсів, демонструючи високий рівень гри на фортепіано.

Впродовж останніх років є активним членом профспілкової організації школи. Людина високої моральної культури, користується повагою учнів, викладачів та колег по роботі.

Як концертмейстер постійно бере участь в обласних, регіональних Всеукраїнських та міжнародних конкурсах гри на духових і ударних інструментах.

За багаторічну сумлінну роботу, творчий підхід до навчання та високий професіоналізм нагороджена подяками та грамотами від міського управління культури, міського голови та дирекції школи.

Туз Наталія Василівна

Народилася в м. Івано-Франківськ .

У 1984 році закінчила Калуську ДМШ №1 по класу фортепіано у викладача Ходак О.Р.

1984-1988рр.- навчалася в Івано-Франківському музичному училищі ім. Д.Січинського на фортепіанному відділенні у класі викладача Сербинського І.Ю.

У 2009 році закінчила Київський Національний університет культури і мистецтв.

З 1988 року працює в Калуській ДМШ №1 на посаді викладача по класу фортепіано та концертмейстера.

Бере активну участь у культурно - мистецьких заходах школи та міста, звітних та ювілейних концертах, творчих та тематичних вечорах, тематичних лекціях-концертах, святах духової музики, була солісткою муніципального оркестру.

Концертмейстер вищої категорії, щорічно супроводжує учнів школи в обласних, регіональних та міжнародних конкурсах. Її учні - лауреати та дипломанти конкурсів різних рівнів. Протягом багаторічної праці викладач категорії досягла високих результатів у навчально - виховній роботі, творчо застосовує свої знання та навички.

Своїм досвідом ділиться на шкільних, міськрайонних і обласних (курсах підвищення кваліфікації ) тематичних відкритих уроках.

За успіхи та багаторічну сумлінну працю нагороджена подяками та грамотами від міського голови, управління культури, директорів та журі конкурсів.

Викладач вищої категорії. В 2014 році присвоєне педагогічне звання «старший викладач».

Людина високої загальної та професійної культури, активно займається громадською діяльністю школи , користується повагою серед колег по роботі.

Франко Олеся Мирославівна

Старший викладач та концертмейстер вищої категорії, громадський діяч, поетеса. Закінчила Калуську ДМШ, Дрогобицьке музичне училище та музично-педагогічний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В. Стефаника.

Організатор та ведуча творчих вечорів композитора Б.Фільц та поета В. Ганущака.

Проводила відкриті уроки та майстер-клас на методичних курсах підвищення кваліфікації, в школі та в Новоград-Волинській ДШМ, звіти класу, лекції- концерти.

Багато випускників викладача продовжують навчання у вищих мистецьких навчальних закладах. Як педагог, Олеся Франко та її вихованці нагороджені дипломами, грамотами та подяками за перемоги на міжнародних, Всеукраїнських, обласних, районних, міських, шкільних конкурсах та за активну громадську діяльність у сфері культури й освіти. Нагороджена Почесною грамотою за співпрацю в обміні культурних надбань міст Калуша та Новоград-Волинського. Переможець Всеукраїнського літературного конкурсу ім.О.Мартовича та фіналістка Всеукраїнського літературного конкурсу української поезії «ProPatria» («За Україну!»). Автор збірки «Істина життя», співавтор всеукраїнських видань книг «Відлуння Майдану», «УКРАЇНА-МАТИ КЛИЧЕ НАС ПОВСТАТИ», «Осінь в камуфляжі», «Живи-Надія!».

Створила культурно наукове товариство «Бойківщина», співпрацює з вокальним ансамблем «Бойківчанка» ПК Мінерал. Член літературної студіі митців та літераторів «КА-МА- ЛІ-я» (м.Калуш), міжрегіонального товариства «Об»єднані словом» (м.Івано-Франківськ), спілки творчих людей Калуша «Мистецьке гроно», всеукраїнської спільноти «Натхнення» та національного товариства «Мале коло» в секції «Культура і мистецтво» (м.Новоград-Волинський).

Ходак Олеся Романівна

Народилася на Тернопільщині.

Початкову музичну освіту отримала в Калуській дитячій музичній школі.

З відзнакою закінчила Івано-Фраківське музичне училище ім. Д. Січинського та Львівську державну консерваторію ім. М. В. Лисенка.

Педагогічну діяльність розпочала у 1976р. в Калуській дитячій музичній школі викладачем по класу фортепіано та концертмейстером.

1976 - 1979рр. - концертмейстер народної хорової капели «Чорногора».

1985 - 1991рр. - завідувач фортепіанним відділом. Викладач вищої категорії, в 2001р. отримала педагогічне звання «Викладач -методист».

На високому професійному рівні проводила відкриті уроки на обласних методичних семінарах.

Учні викладача брали активну участь у шкільних, обласних, регіональних конкурсах, лекціях - концертах, звітних концертах школи, займали призові місця на обласних конкурсах.

Протягом педагогічної роботи викладач працювала над методичними розробками та виступала з ними на обласних методичних об'єднаннях.

Багато випускників викладача після закінчення музичної школи навчалися в мистецьких закладах і пов'язали свою професію з музикою. А Гринчук Мар'яна, яка отримала початкому музичну освіту в Калуській ДМШ №1 успішно продовжила її в Австралії (м. Аделаїда). Вона активно концертує, як піаністка, та є лауреатом різноманітних конкурсів та фестивалів.

За високу педагогічну та виконавську майстерність викладач неодноразово нагороджена грамотами дирекцією школи, міським та обласним управлінням культури , міським головою м. Калуша.

Чорнописька Оксана Степанівна

Народилася в м. Калуш.

Початкову музичну освіту здобула в Калуській музичній школі No1 по класу фортепіано у викладача Малинки Б.Т. Після закінчення школи вступила до Івано -Франківського музичного училища ім. Д. Січинського, де навчалась в класі викладача Новодворського Ю.І. Згодом продовжила навчання в Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника.

Трудову діяльність розпочала в 1982 році в Калуській ДМШ No 1 на посаді викладача по класу фортепіано та концертмейстера. Викладач та її учні систематично беруть участь в культурно-мистецьких заходах школи та міста, що сприяє розвитку інтересу в учнівдо музики та мистецтва в цілому.

Оксана Степанівна ділиться досвідом своєї роботи, постійно підвищує свою кваліфікацію та підтверджує свою професійну майстерність, тісно співпрацює з викладачами СПМНЗ міста та району. Як концертмейстер, Чорнописька Оксана Степанівна допомагає у виступах учасникам та лауреатам шкільних, обласних та регіональних конкурсів -- учням струнно- смичкового та духового відділів.

За час своєї педагогічної роботи викладач виховала цілу плеяду професійних музикантів та працівників мистецьких закладів: Прокоп'юк (Середа) Зоряна., Бака (Івасютин) Наталія, Федоришин Оксана, Тимків Олександра, Цимбаліста Олена, Гаврильчак Уляна, Старинець Мар'яна, Височан Олена, Ільченко Артур, Петрів Ксенія, Логуш Оксана, Олійник Наталія, Пліш Тетяна та багато інших.

За багаторічну працю, сумлінне ставлення ло своїх посадових обов'язків відзначена подяками, грамотами від організаторів конкурсів, дирекції школи, міського та районного управління культури.

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати