відділ музично-теоретичних дисциплін

Завідувачі відділу:

Возняк Марія Миколаївна (корп.2)

Кузьмич Галина Іванівна (корп.1)

Відділ музично - теоретичних дисциплін - важливий та невід`ємний структурний підрозділ музичної школи. Він є сполучною ланкою між усіма відділами. Естетичне виховання юного музиканта, комплексний розвиток його здібностей, розвиток музичного слуху, пам`яті, почуття ладу, метроритму у дітей, розширення їх музичного світогляду, знайомство з кращими досягненнями світового музичного мистецтва - основні напрямки діяльності викладачів теоретиків.

Боднар Тетяна Миколаївна

Народилася 13 липня 1981 року в місті Калуші.

З 1993 року навчалася у Калуській дитячій музичній школі №1 по класу фортепіано у Ващук Оксани Петрівни. Теоретичні дисципліни викладали Курдим Тамара Мирославівна - сольфеджіо та Кучма Надія Андріївна - музичну літературу.

Навчалася в Івано-Франківському державному музичному училищі ім. Дениса Січинського, яке закінчила з відзнакою в 2001 році. Повну вищу освіту здобула в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника - 2013 рік.

З 2007 року працює в Калуській ДМШ на посаді викладача музично-теоретичних дисциплін.

За час роботи в школі зарекомендувала себе як добрий починаючий викладач, наполеглива, старанна в роботі, вимоглива до себе та учнів. Тетяна Миколаївна бере активну участь у роботі теоретичного відділу та у роботі школи: проводить лекції-концерти, постійно підвищуючи свій фаховий рівень, читає методичні доповіді на засіданнях відділу. Викладач цікавиться новою літературою, використовує на уроках сольфеджіо та музичної літератури нові підручники.

Учні Боднар Т. М. беруть участь у шкільних та обласних музично-теоретичних олімпіадах. Обласна музично-теоретична олімпіада з сольфеджіо 2011-2012 н. р. - Ковальчук Тарас 6 клас -- ''' місце. Ковальчук Тарас продовжує здобувати музичну освіту у Львівському державному музичному училищі ім. С. Людкевича.

За сумлінну працю та успіхи на музично-теоретичній олімпіаді нагороджена грамотами Калуської міської ради (2013р.) та управління культури (2010р.)

Кузьмич Галина Іванівна

Народилася 2 вересня 1967 року в містіКалуші.

Початкову музичну освіту здобула в Калуській дитячій музичнійшколі по классу фортепіановикл. Ониськів Л. В., сольфеджіо Винник К. Й., музична література Ліщинська Д. Г.

1982 - 1986 рр. навчалася на теоретичномувідділіІвано - Франківськогомузичного училища ім.. Д. Січинського.

2006 - 2009 рр. - Київський національний університет культури і мистецтв.

Свою трудову діяльність розпочинає в Калуській дитячій музичній школі, на посадівикладача по класумузично - теоретичних дисциплін, у 1986 році.

З 1997 року займає посаду завідувачатеоретичнимвідділом. Старанно та сумлінно виконує свої обов'язки.

За час роботи в Калуській ДМШ Кузьмич Галина Іванівнадосяглазначнихуспіхів у навчально - виховнійроботі. Уміловикористовуєсучасні і традиційніметодинавчання. Викладачпостійновдосконалюєсвійфаховийрівень. В 2010 р. на належному професійному рівні був проведений обласний відкритий урок з сольфеджіо на тему: «Вокально - інтонаційні навички в класі сольфеджіо»

Учні викладача постійно беруть участь в шкільних та обласних музично-теоретичних олімпіадах з сольфеджіо та музичноїлітератури. Показують глибокі знання предмету і займають призов імісця.

Кузьмич Г. І. проводить методичну роботу на відділі: працює над планом роботивідділу, надаєметодичнудопомогу молодим викладачам, бере участь у розробці шкільних навчальних планів, розробляє завдання для проведенняшкільних музично - теоретичних олімпіад з сольфеджіо та музичної літератури.

Багато випускників викладача продовжують своє навчання у вищих музичних навчальних закладах.

Викладач відзначається високим рівнем професійної та загальноїкультури, вимогливістю до себе та до своїхучнів. Користуєтьсяповагою та авторитетом середучнів, батьків та колег по роботі. Неодноразово нагороджена грамотами та подяками від міського голови, обласного та міського управління культури.

Осташ Наталія Львівна

Народилася 26 червня 1952 р. в місті Калуш.

Початкову музичну освіту здобула в Калуській дитячій музичній школі, яку закінчила в 1968 році по класу фортепіано у викл. Ониськів Л.В. Після закінчення навчання залишилась працювати в школі концертмейстером.

1970-1974 рр. навчалася в Івано - Франківському музичному училищі ім. Д. Січинського, по закінченні якого, отримала диплом і кваліфікацію викладач музично - теоретичних дисциплін і загального фортепіано.

Протягом 1974 -1977 рр. Викладаласольфеджіо та музичну літературу в Долинській музичній школі. В 1977 р. прийнята на роботу в Калуську дитячу музичну школу на посаду концертмейстера, а через рік переведена викладачем музично - теоретичних дисциплін. Багато років акомпанувала самодіяльній хоровій капела «Берегиня», палацу культури «Юність».

1984 - 1989 рр. Здобувала повну вищу освіту в Рівненському державному інституті культури ( заочна форма навчання). Присвоєно кваліфікація - культосвітній працівник, керівник самодіяльного академічного хору.

У своїй роботі викладач вміло добирає цікаві , нестандартні , форми і методи роботи з учнями , враховує індивідуальні особливості вихованців .

Маючи за плечима великий досвід роботи , Осташ Н.Л. виховала з іншими викладачами цілу кагорту випускників , багато з яких продовжили навчання у вищих музичних учбових закладах . Багато її випускників працюють викладачами музичних шкіл області .

Осташ Наталія Львівна веде активну громадську роботу. Впродовж 25 років є головою профспілкового комітету школи, 12 років очолювала міський комітет профспілки працівників культури,була депутатом міської ради IV демократичного скликання.

За багаторічну роботу, громадську активність та особисті досягнення викладач нагороджена грамотами міського, обласного управління культури, ЦК профспілки працівників культури.

Романовська Тамара Богданівна

Народилася 6 серпня 1956 року в Калуші

По закінченні школи в 1974 році, один рік працювала медсестрою - вихователем в дитячому садочку «Ластівка»

В 1975 р. поступила в Дрогобицьке державне музичне училище, а в 1979р. перевелась на заочну форму навчання. В цьому ж році почала свою трудову діяльність в Калуській дитячій музичній школі. По закінченні навчання отримала диплом по спеціальності - викладач сольфеджіо та диригент хору.

Тамара Богданівна є дисциплінованою, вимогливою до учнів. До своїх обов`язків відноситься старанно. Постійно підвищує свою кваліфікацію проводячи відкриті уроки з сольфеджіо та музичної літератури. На засіданнях відділу нею прочитано ряд методичних доповідей на теми: «Робота над розвитком почуття метро- ритму в учнів молодших класів», «Станіслав Людкевич. Кантата «Заповіт»», «Як викладати сольфеджіо в XXI столітті».

Багато її випускників продовжують навчання у вищих учбових музичних закладах, успішно складають вступні іспити з сольфеджіо та музичної грамоти.

Викладач користується заслуженим авторитетом та повагою серед учнів та викладачів школи, відзначається високою загальною та професійною культурою.

Санагурська Мар'яна Дмитрівна

Народилась 3 грудня 1990 року в м. Калуші .

1997 - 2006 рр. навчалась у Калуській ДМШ №2 на фортепіанному відділі у викладача Голєвої С.П.( сольфеджіо - Петрів Й.В. , муз.література - Середа З.Т. ).

2010 році закінчила Дрогобицьке державне музичне училище імені Василя Барвінського , за спеціальністю «Музичне мистецтво» і здобула кваліфікацію викладач музично-теоретичних дисциплін . Повну вищу освіту здобула в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника - 2013 рік .

Санагурська М. Д . працює в Калуській ДМШ на посаді викладача музично - теоретичних дисциплін з 2010 року .

За короткий період роботи в школі уже зарекомендувала себе як ретельний, відповідальний , доброзичливий, ініціативний викладач. Завжди добре підготовлена до занять, проводить їх творчо і цікаво. Поповнює і вдосконалює аудіо - та відеотеки теоретичного відділу та школи .

Мар`яна Дмитрівна ретельно опрацьовує нові підручники, посібники, працює над своїм професійним вдосконаленням : на засіданнях відділу прочитала методичну доповідь , методичні розробки уроків з муз. літератури ; підготувала та провела лекцію- концерт , до 175 річниці з дня народження М.В.Лисенка.

Також бере активну участь у роботі школи : допомагала в організації та проведенні обласних та міськрайонних відкритих уроків ; брала участь у організації Дня Калуша ; неодноразово була ведучою обласних та регіональних конкурсів виконавської майстерності , які проводились на базі Калуської ДМШ («Концертино 2014» , «Концертино 2015» і т. д.) ; святкових концертів для учасників Університету третього віку .

Смольська Віра Володимирівна

Смольська (Вержбицька) Віра Володимирівна народилась 11 лютого 1951 року в м. Калуш. Майже все її життя пов'язане з Калуською музичною школою . З 1960 по 1967 рр. навчалась в ній по класу фортепіано , була серед учні, що стали VІІІ випуском ДМШ .

По фортепіано її навчала Солов'йова Галина Яківна ; сольфеджіо - Винник Катерина Йосипівна , Зварун Володимир Іванович ; музичну літературу , хор - Дацюк (Михайлів) Роза Іванівна .

Це був час, коли очолювали школу директор Анашкін Віктор Сергійович та завуч - Івасів Володимир Михайлович .

Вибір професії викладача був зумовлений захопленою , талановитою , професійною роботою викладачів школи . Про це свідчить те , що 13 учнів випуску 1966-67 н. р. поступили на навчання , щоб здобути професію музиканта - викладача.

Після закінчення музичної школи Віра Володимирівна з 1967 по 1971 рр. навчалась на теоретичному відділі Івано-Франківського музичного училища.

В 1971 р. повернулась в рідну школу працювати . З того часу викладає сольфеджіо ; музичну літературу вже 44 рік.

З 1982 по 1987 рр. вчилась в Рівненському інституті культури і здобула вищу освіту.

За період роботи в школі зарекомендувала себе як відповідальний , професійний , досвідчений , дисциплінований працівник . Прагне освоювати нові , сучасні форми роботи та використовує їх на уроках.

Викладач сумлінно виконує покладені на неї обов'язки , систематично готує учнів до участі в шкільних та обласних олімпіадах.

Багато вихованців Смольської В.В. закінчили середні та вищі учбові заклади і працюють викладачами музичних шкіл області.

Викладач користується повагою та авторитетом серед вчителів школи.

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати